KURUMSAL

Ali KANDEMİR Sigorta , Sigorta sektörünün her dalında geniş bilgi ve deneyime sahip olan şirketimiz, sigortacılık sektöründe devleşen seviyeli ancak güvene dayalı bir o kadar da uzun yıllar sürecek işbirliği ortamında, siz değerli müşterilerin bireysel ve kurumsal sigorta ihtiyaçlarına; yerinde ve doğru ürünleri bulmak ve uygulamak konusunda her zaman göreve hazır konumdadır.

Ali KANDEMİR Sigorta , Kurulduğu günden itibaren; sektörde emin adımlarla ilerleyen şirketimiz, müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak, sorunlarına hızlı ve akılcı çözümler getirmek ve güvenilir hizmet yelpazesini daha da genişletmek amacıyla ”Bireysel ve Kurumsal Sigortacılık” alanında adından uzun yıllardır söz ettirmektedir.

Ali KANDEMİR Sigorta Şirketimiz, bireysel ve kurumsal müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere Elementer, Sağlık, Bireysel Emeklilik, Hayat ve Tarım sigortaları branşlarında hizmet vermektedir.

Ali KANDEMİR Sigorta , Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren ve çalıştığı sigorta şirketleri ile sağlam ilişkiler kurarak kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile standart çözümler sunmak yerine, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en uygun alternatifleri sunarak farklılığını ortaya koymaktadır. Uygulamada çıkan problemlerde müşteri hakkını gözeterek, çözümler sunarak yaygın bilgi paylaşımı ve tecrübesi neticesinde müşterilerinin avantajına olabilecek gelişmelerden süratle kendilerini haberdar edip, faydalandırmaktadır.

Şirketimiz çalıştığı Sigorta Şirketleri ile geliştirdiği işbirliği neticesinde, bireylere ve kurumlara fiyat ve teminat kapsamı açısından en uygun sigorta çözümlerini sunmakta rekabet üstünlüğüne sahip bulunmaktadır.

Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar sigorta hizmetleri hakkında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Ali KANDEMİR Sigorta güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Muratpaşa ilçesinde bulunan Allianz Sigorta acentesi Ali KANDEMİR Sigorta bekliyoruz.

Facebook'ta Yorumla